Здорова іжа Рецепти Це смачно!

Малосольна скумбрія шматочками в розсолі всього за 3 години

Малосольна скумбрія шматочками в розсолі всього за 3 години

Невже це можливо? Але як смачно і швидко засолити скумбрію? Легко і просто. Варто лише дотримати всі процедури, а вони нескладні. В результаті, вам не доведеться за кілька діб розсекречувати свій сюрприз. Смачно засоленная скумбрія, прекрасна закуска на святковому столі в честь 6 грудня, буде готова за дуже короткий час.

Це перевірений рецепт, який вже встигли оцінити мої близькі. Прийшовши з роботи, спробувавши рибку, мої домашні довго дивувалися – як це я примудрилася засолити скумбрію так швидко, та ще так смачно.

Додам, що малосольная, Жирненький і смачна рибка піде зі столу в першу чергу. І все чекатимуть нової подачі. Тому заготовлюйте про запас. Адже скумбрія, засоленная в розсолі, буде і через день, два незрівнянна. Важливо тільки, щоб сама риба була найсвіжіша.

Час приготування: 3-4 години

Малосольна скумбрія шматочками в розсолі всього за 3 години

складність: все дуже просто!

приготування:

Починаємо наш процес з приготування розсолу. чому? Тому що воду треба буде спочатку закип’ятити, а потім остудити. Але часу не втрачаємо і поки вода закипає (наллємо трохи більше 0,5 л, адже вода випарується в невеликій кількості), візьмемося за рибку. Спочатку промиємо рибину, просушимо, приберемо голову і хвіст у тушки.
Якщо вода закипіла, відправте в неї лавровий лист, сіль, цукор і тонко нашатковану цибулю. Нехай розчиняється ця компанія, покипит буквально з хвилини дві-три.
А ми продовжимо з рибою. Тепер нам треба очистити все всередині. Це важливо, інакше навіть найменші залишки здатні зіпсувати смак малосольной скумбрії.
Якщо тушка чистенька, без зайвих ненужностей, наріжемо її на невеликі скибочки. Невеликі, тому що нам потрібно швидко засолити скумбрію.
Складемо їх в баночку, ємність якої дозволить помістити півлітра розсолу.

Щоб отримувати кращі статті, підпишіться на сторінки у YouTube, Google, Facebook і Pinterest!

Малосольна скумбрія шматочками в розсолі всього за 3 години

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code