Здорова іжа Корисні рецепти Рецепти

Огірковий лосьйон для зняття макіяжу з очей від Сто рецептів краси

Огірковий лосьйон для зняття макіяжу з очей від Сто рецептів краси

Я завжди любила продукцію Сто рецептів краси, останнім часом розвивається вона дуже динамічно, асортимент весь час поповнюється новинками, зараз 100 РК пропонує широке розмаїття продуктів від крему для рук до гелів для душу та густого банного мила. Думаю, на підході дезодоранти, хоча, очевидно, що концерн Калини набуває спрямованість у бік антивікової косметікі- таких продуктів найбільше.

Зараз кожна поважаюча себе марка повинна випускати лосьйон для зняття макіяжу з очей, на літо це дуже зручно, особливо, для дам, які фарбують тільки очі. Не знаю, коли 100 РК почали випускати цей лосьйон, він мені вперше попався на початку минулого літа. За старою звичкою купила, т.до. свого часу, 7-8 років тому, мені дуже подобалися їхні "огіркові" продукти. Пахне лосьйон зовсім по-іншому, чимось легким і солодким, може, солодким огірком, текстура у нього трохи в’язка, як і у багатьох подібних засобів, хоча, можливо, це мені так здається. У минулому році враження від нього були неяскраві, але цілком позитивні. В цьому році я чомусь знову вирішила його купити, хоча ніколи не купую один і той же продукти двічі. Флакон номіналом 155 мл, оформлення стандартне, в стилі 100 РК, з малюнком всіх заявлених в засобі продуктів – і зелений чай, і огірки, і алое. Макіяж з очей знімає добре, та й не тільки з очей, я їм знімаю макіяж з усього особи, і з губ теж. Після процедури демакіяжу з’являється нестерпне бажання вмитися водою, обличчя липке, відчуття нечистоти, а після змивання водою шкіру починає стягувати, особливо, в області очей. Більше для очей я не ризикую його використовувати. Для особи – так, особливо, для проблемної шкіри, але ось для очей краще пошукати щось інше, також підходить для зняття макіяжу з губ.

Огірковий лосьйон для зняття макіяжу з очей від Сто рецептів краси

Чесно, при всій повазі до бренду, буду пробувати і подальші новинки, і купувати те, що вже подобається, я цей лосьйон не рекомендую. Ставлю трійку, т.до. не можу сказати, що його зовсім використовувати не можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code