Здорова іжа Корисні рецепти Рецепти Це смачно!

Тайські рецепти – салат з папайї або Сом Там, покроковий рецепт, інгредієнти, фото Путівник по

Рецепт: тайський салат з папайї або Сом Там

Крім тому яма і тому кха, про які вам вже розповідала, в Таїланді дуже популярний салат із зеленої папайї – сом там. Смачна річ, без якої деякі не можуть прожити жодного дня. На Пхукеті його можна спробувати в багатьох тайських ресторанах. І його роблять на спеціальних сом-тамних макашніц. Є навіть відомий тайський бойовик з назвою Сом Там про європейця, який їв знаменитий салат і ставав дуже сильним.

Сом там – це типове блюдо північно-східного Таїланду. Традиційно його подають з клейким рисом, а на гаряче можна замовити курку на грилі – Кай Янг. На Пхукеті є навіть спеціальні ресторани і кафешки, де можна спробувати типову кухню північних провінцій Таїланду. Наприклад, в торговому центрі Jung Ceylon на нульовому поверсі в фуд-корті готують сом там і інші ісанскіе страви.

Салат Сом Там

Тайські рецепти - салат з папайї або Сом Там, покроковий рецепт, інгредієнти, фото Путівник по

Салат з папайї об’єднує чотири смаки: солоний, кислий, солодкий і гострий. Його створення – це справжнє мистецтво. Розповім вам, як приготувати цей чудовий салат у себе вдома. Існує багато рецептів сом тама. Його роблять в тайському, лаоському стилях, з крабом, вегетаріанський і інші. Мій рецепт ви можете використовувати як базовий і замінювати при бажанні зелену папайю на огірок, морква або зелене манго, тому що подібні салати теж є в тайської кухні. Є навіть різновид зі свіжої кукурудзою і фруктівий варіант. На недільній ярмарку на вулиці Таланг продають чудовий сала з хрусткою папайї. Обов’язково приїжджайте спробувати.

Найголовніше, що вам буде потрібно, – це ступка і товкач. У торгових центрах Таїланду продають такий чудовий девайс. Однак не впадайте у відчай, якщо не зможете знайти його. Спробуйте замінити ступку казаном, а товкач молоточком для відбивання м’яса. Звичайно, не зовсім те, але в екстремальних умовах нестачі тайської начиння цілком підійде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code