Здорова іжа Корисні рецепти Рецепти Це смачно!

Теплий салат «Обжорка» з мовою

Теплий салат «Обжорка» з мовою

Пам’ятайте, я розповідала про день будівельника? Обіцяла рецепт салату, пам’ятайте? Так ось, час прийшов!

Дістався мені якось з нагоди великий яловичий язик. А продукт-то цей вважається делікатесом, тому поклала я його в морозилку до найближчого свята і благополучно про нього забула. А тут ревізію продуктів проводила і знайшла. Ось так удача!

Основа для мого салату виявлена! Інше було справою техніки, тим більше, що достаток овочів робило моє завдання максимально простий. Плюс цього салату – майже повна відсутність заправки (масло використовується тільки на початку, для легкого обсмажування, а далі овочі дають сік і ніяких доповнень не вимагають). Але при цьому салат зовсім не легкий, що, виходячи з назви, зрозуміло, цілком собі ситний, поживний салат. Чоловік такий. Хоча і нам, дівчаткам, повинен сподобатися.

складність: просто

Час приготування: півгодини, якщо мова вже зварений

Мова я варила стандартно (в киплячу воду з усякими овочами-корінням кинула і 2,5 години на повільному вогні тримала). Як охолов – почистила. Далі можна колядувати.

Теплий салат «Обжорка» з мовою

Для салату я взяла трохи менше половини, що залишився пішло синові на обід і ще в одне блюдо (розповім, звичайно ж, але в наступний раз). порізала соломкою.
потерла морквину.

Порізала цибулю і ріпчасту, і порей. Прогрілася морквину з ріпчастою цибулею в невеликій кількості масла (прямо чуть-чуть).
порізала перець.

До морквині додала мову. Туди ж поклала перець. Сама кружечками порізала помідор і трохи його прогрілася. Помідор відправився до решти інгредієнтів. Залишилося посолити і потримати все разом на вогні не більше 2 хвилин. Подавати, виходячи з назви і ідеї – теплим.

Щоб отримувати кращі статті, підпишіться на сторінки у YouTube, Google, Facebook і Pinterest!

Теплий салат «Обжорка» з мовою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code