Здорова іжа Корисні рецепти Рецепти

Запахло смаженим син Тома Круза і Ніколь Кідман готує м’ясо на грилі і ділиться рецептами в

Запахло смаженим: син Тома Круза і Ніколь Кідман готує м’ясо на грилі і ділиться рецептами в інстаграмі

Прийомний син голлівудських акторів Коннор Круз пробує себе в новій справі. Хлопець готує страви з м’яса і ділиться апетитними фотографіями в інстаграмі. Він демонструє свої кулінарні вміння та смажить на мангалі соковиті стейки. Дізнайтеся, чому молода людина вирішила стати фуд-блогером, з нашого матеріалу.

26-річний Коннор запустив в інстаграмі блог про їжу. Він публікує відео про те, як смажити м’ясо різних видів на грилі. Син Тома Круза і Ніколь Кідман готує апетитну їжу в саду біля будинку у Флориді.

На своїй сторінці хлопець ділиться смачними рецептами та кулінарними Лайфхак. Талант молодого кухаря оцінюють 32 000 передплатників.

Нещодавно він похвалився великим уловом – завантажив в соцмережу фотографію, на якій тримає величезну рибу. Коннор з друзями рибалив у відкритому морі в Коста-Ріці, там вони зловили великого тунця.

Запахло смаженим син Тома Круза і Ніколь Кідман готує м'ясо на грилі і ділиться рецептами в

Раніше син Тома Круза захоплювався спортом і був діджеєм. Зараз він хоче спокійнішого життя і присвячує час готування і риболовлі.

Знаменитий актор передав прийомним синові й дочці свої релігійні погляди. Брат і сестра теж стали послідовниками церкви саєнтології. Вони тісно спілкуються з батьком, а Коннор навіть живе в будинку серед суспільства саєнтологів.

28-річна Ізабелла живе з чоловіком в Лондоні. Дівчина працює дизайнером і не любить «світитися» на публіці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code